Wydawnictwa

6 lat 48 tygodni temu
album1.jpg

Zapraszamy do oglądnięcia i przeczytania naszego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego KLAMRZYMY>>. To specjalne wydanie „Barw Żywca”, w którym prezentujemy nie tylko murale. Opisujemy nasze działania i ofertę warsztatów, które możemy przeprowadzić dla Twojej organizacji, szkoły czy firmy. Zapraszamy do współpracy.

album2.jpg

Projekt „Mow@ Miłości” Fundacji Klamra realizowany jest w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

7 lat 20 tygodni temu
1_kopia.jpg

Nowiuśkie BARWY ŻYWCA » Całkiem nowa szata graficzna i skład oraz nowe logo! Ten numer poświęcony jest szczególnie profilaktyce uzależnień. Fundacja Klamra poprowadziła na ten temat warsztaty dziennikarskie dla żywieckiej młodzieży, czego efektem jest część materiałów, które znalazły się w tym numerze. Szukajcie w zaprzyjaźnionych z Fundacją Klamra placówkach i lokalach. Dla zainteresowanych jest też wersja elektroniczna w formacie pdf.

8 lat 2 tygodnie temu
barwy_zywca_6_okladka.jpg

Wypatrujcie najnowszego numeru naszego kwartalnika „BARWY ŻYWCA / styczeń 205”, który już niebawem pojawi się w zaprzyjaźnionych z Fundacją Klamra placówkach i lokalach. Dla zainteresowanych jest też wersja elektroniczna w formacie pdf. do pobrania Barwy żywca »

– Projekt „Mow@ Miłości” Fundacji Klamra realizowany jest w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

8 lat 9 tygodni temu
5zywie_okadkac.jpg

Wypatrujcie na terenie Żywca najnowszego numeru naszego kwartalnika „BARWY ŻYWCA”, który już niebawem pojawi się w zaprzyjaźnionych z Fundacją Klamra placówkach i lokalach. Dla zainteresowanych jest też wersja elektroniczna w formacie pdf. do pobrania Barwy żywca »

– Projekt „Mow@ Miłości” Fundacji Klamra realizowany jest w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
- Zrealizowano ze środków Wojewody Śląskiego.

unnamed-2.png
8 lat 13 tygodni temu
20141104_112124.jpg

Fundacja KLAMRA realizacje projekt Mowa Miłości, który jest realizowany w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG. Mamy już publikację kampanii MOW@ MIŁOŚCI ». Możecie ja już zobaczyć wirtualnie, ale będziemy ją dystrybuować w całym kraju podczas różnych wydarzeń realizowanych jeszcze w przyszłym roku. Działamy też w Koalicji Przeciw Nienawiści oraz Europejskiej Kampanii Bez nienawiści Rady Europy i współpracujemy ze Stowarzyszeniem Otwarta Rzeczpospolita. Nasza publikacja będzie dostępna, także podczas imprez organizowanych przez naszych partnerów.

unnamed-2.png

5!

8 lat 34 tygodnie temu
luc_6954.jpg

Najnowszy numer naszej gazetki jest już! Barwy Żywca »

Wydawnictwo jest jednym z elementów projektu Mow@ Miłości », który Fundacja Klamra realizuje w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

8 lat 48 tygodni temu
20140309_222123.jpg

Są już nowe Barwy żywca » w ramach projektu „Wspólny Żywiec” realizowanego przez Fundację Klamra przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego.

9 lat 1 tydzień temu
12_2.jpg

Jest już trzeci numer gazetki BARWY ŻYWCA ». Szukajcie jej także w różnych miejscach w Żywcu!

9 lat 10 tygodni temu
dsc_9294.jpg

Niebawem papierowa wersja gazetki BARWY ŻYWCA » w ramach projektu „Wspólny Żywiec” realizowanego przez Fundację Klamra przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego.